BEKO Refrigerator | B3RCNE564HXB | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 192 cm | No Frost system | Fridge
- TootjadBEKO
- Mudel: B3RCNE564HXB
- Saadavus: 5
-
766€
BEKO Refrigerator | B3RCNE564HXB | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 192 cm | No Frost system | Fridge net capacity 340 L | Freezer net capacity 150 L | Display | 39 dB | Stainless steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 295 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 760 mm |
| Gross height (mm) | 2100.00 mm |
| Gross weight | 94.50 kg |
| Gross width (mm) | 860 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 192 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 340 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 70 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 87.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 490 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | B3RCNE564HXB |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 150 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 74.5 cm |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.37256 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








